Matbord
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATBORD, 1900-tal, barockstil, underredet bemålat med ljusgrå färg och skivan med svar färg, 2 lådor i sagen med draghandtag i mässing, höjd ca 74, 220x80 cm
Skador: Smärre ytskador o färgbortfall
Bruks och åldersslitage, smärre ytskador
728180
2020-01-30