Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATBORD, 1900-tal, barockstil, underredet bemålat med ljusgrå färg och skivan med svar färg, 2 lådor i sagen med draghandtag i mässing, höjd ca 74, 220x80 cm
Skador: Smärre ytskador o färgbortfall

Bruks och åldersslitage, smärre ytskador

728180

2020-01-30