Fotpall

Fotpall
Fotpall
Fotpall
Fotpall
Fotpall
Fotpall
Fotpall
Fotpall

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTPALL, gustaviansk stil, 1930/40-tal, skurna detaljer, bemald samt bronserade detaljer, stoppad dyna och med textil klädsel, höjd ca 45 samt 41x41 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

728188

2020-01-30