Emile Johanson Thor oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMIL JOHANSON-THOR (1889-1958): "Vinterdag - Hven", signerad E J Thor, olja på pannå, ca 40x52 cm

UTSTÄLLD: Liljewalchs Feb 1945

728193

2020-01-27