Bardisk

Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARDISK, 1950-tal,skiva i laminat, fronten med glas, mässingslister och konstläder, 1 låda samt flasköppnare, belysning, höjd ca 106, 138x62 cm

Bruksslitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

728209

2020-01-30