Bardisk
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARDISK, 1950-tal,skiva i laminat, fronten med glas, mässingslister och konstläder, 1 låda samt flasköppnare, belysning, höjd ca 106, 138x62 cm
Bruksslitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
728209
2020-01-30