Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD, allmoge, 1800-tal, imitationsmålat, furu, profilerat underrede , höjd ca 72 cm, 44x74 cm

Åldersrelaterat slitage

728213

2020-01-30