Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AMPEL, empirestil, 1900-talets mitt, mässing samt färgat glas, 4 ljuspunkter, höjd (to m koppen) ca 56 samt diameter 27 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

728217

2020-01-30