Pristallrikar silver

Pristallrikar silver
Pristallrikar silver
Pristallrikar silver
Pristallrikar silver
Pristallrikar silver
Pristallrikar silver
Pristallrikar silver
Pristallrikar silver
Pristallrikar silver
Pristallrikar silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRISTALLRIKAR, 4 st, silver, samtliga daterade 1928, otydliga tillverkarstämplar, samtliga med emaljerat märke med korslagda gevär, samtliga med gravyr "II:a pris - 7/5/1933", diameter ca 10 cm

1 av tallrikarna med beläggningar

728225

2020-01-29