"Enoch woods english scenery"
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVISDELAR, 20 st, "Enoch woods english scenery", Woodware, Wood & Sons, England, kanna, 1 tekopp med fat, 11 kaffekoppar med fat samt 7 assietter.
Bruksslitage, kracjekyr, en kaffekopp med nagg.
728226
2020-02-03