"Enoch woods english scenery"

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, 20 st, "Enoch woods english scenery", Woodware, Wood & Sons, England, kanna, 1 tekopp med fat, 11 kaffekoppar med fat samt 7 assietter.

Bruksslitage, kracjekyr, en kaffekopp med nagg.

728226

2020-02-03