Peter Dahl olja på duk
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019) 2 stycken, motiv föreställande sittande mansfigur samt man i profil, signerad PCD, daterad 57 respektive 58, olja på duk, bildmått 33x27 cm
Samramade, ram saknar glas, krackelyr
728233
2020-01-29