Peter Dahl olja på duk

Peter Dahl olja på duk
Peter Dahl olja på duk
Peter Dahl olja på duk
Peter Dahl olja på duk
Peter Dahl olja på duk
Peter Dahl olja på duk
Peter Dahl olja på duk
Peter Dahl olja på duk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019) 2 stycken, motiv föreställande sittande mansfigur samt man i profil, signerad PCD, daterad 57 respektive 58, olja på duk, bildmått 33x27 cm

Samramade, ram saknar glas, krackelyr

728233

2020-01-29