Flodlandskap oljemålning

Flodlandskap oljemålning
Flodlandskap oljemålning
Flodlandskap oljemålning
Flodlandskap oljemålning
Flodlandskap oljemålning
Flodlandskap oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Flodlandskap, olja på duk, ca 67x52 cm

Dublerad, lagning samt retuscher

728235

2020-01-27