Jan Naliwajko färglitografi

Jan Naliwajko färglitografi
Jan Naliwajko färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Ängel, signerad J. Naliwajko, numrerad 139/360, färglitografi, ca 71x60 cm

Ej examinerad ur ramen, glidit i monteringen

728237

2020-01-29