Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RENE LALIQUE, vas, Frankrike, 1900-talets första hälft, signerad R Lalique, höjd ca 17 cm
Zustandsbeschreibung
Mynningsnaggar
728243
2020-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner