Vas Rene Laligue

Vas Rene Laligue
Vas Rene Laligue
Vas Rene Laligue
Vas Rene Laligue
Vas Rene Laligue
Vas Rene Laligue
Vas Rene Laligue
Vas Rene Laligue

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RENE LALIQUE, vas, Frankrike, 1900-talets första hälft, signerad R Lalique, höjd ca 17 cm

Zustandsbeschreibung

Mynningsnaggar

728243

2020-01-29