Svante Bergh oljemålning

Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANTE BERGH (1885-1946): Skogslandskap, signerad och daterad Svante Bergh -46, olja på duk, ca 73x59 cm

728245

2020-01-27