Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
ILSE CLAESON, vaser, 2 st, skål, Rörstrand, 1930-tal, art déco, serie "V", dekor i svart och grönt, signerade IC, höjd ca 11-22 cm
glasyrkrakelyrer, en mynning med sprickor
728247
2020-01-27