Jerzy Luczak-Szewczyk oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

JERZY LUCZAK-SZEWCZYK (1923-1975): Naturmotiv, signerad, olja på duk, ca 40x62 cm

728249

2020-01-27