Karmstol mahogny

Karmstol mahogny
Karmstol mahogny
Karmstol mahogny
Karmstol mahogny
Karmstol mahogny
Karmstol mahogny
Karmstol mahogny
Karmstol mahogny
Karmstol mahogny
Karmstol mahogny
Karmstol mahogny
Karmstol mahogny

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, mahogny, omkring sekelskiftet 1900, läderklädd med tennlikor, sitthöjd ca 52 cm

Bruksslitage, repor, senare underspänning.

728251

2020-02-01