Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CAFÉBORD med stenskiva, 1900-talets slut, Byarum, gjutjärnsfot på tassar, märkt Byarum, höjd 71, 69x69 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
728260
2020-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner