Stolar barockstil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1800-talets slut, barockstil, massiv ek, skuren dekor, 2 stolar med flätad sits, 4 stolar med träsits, sitthöjd 47 cm
Bruks-och åldersrelaterad slitage, varierar i färgnyanserna
728272
2020-01-30