Garnvinda

Garnvinda
Garnvinda
Garnvinda
Garnvinda
Garnvinda
Garnvinda
Garnvinda
Garnvinda
Garnvinda
Garnvinda

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

GARNVINDA, 1800-tal, daterad 1875, delvis blåmålad, höjd ca 80 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

728288

2020-01-30