Klubbat för:
1 050 EUR
500 EUR
KAFFESERVIS, 3 delar, 830 silver, inportstämplad av Ernst Gustav Pettersson Uleoborg 1903,
sammanlagd vikt 1106 g.
Smärre slitage.
728290
2020-01-28