Silver kaffeservis i tre delar

Klubbat för:

1 050 EUR

500 EUR

KAFFESERVIS, 3 delar, 830 silver, inportstämplad av Ernst Gustav Pettersson Uleoborg 1903,
sammanlagd vikt 1106 g.

Smärre slitage.

728290

2020-01-28