Stop 7 st 1900-tal

Stop 7 st 1900-tal
Stop 7 st 1900-tal
Stop 7 st 1900-tal
Stop 7 st 1900-tal
Stop 7 st 1900-tal
Stop 7 st 1900-tal
Stop 7 st 1900-tal
Stop 7 st 1900-tal
Stop 7 st 1900-tal
Stop 7 st 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOP, 7 st, 1900-tal, beslag i tenn, slipat glas, höjd ca 12-25 cm

Bruksslitage, nagg förekommer, delvis med gravyr, en med spricka i glaset

728291

2020-01-30