Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESTRID ERICSON, bonbonjär, tenn, Firma Svensk Tenn, 1927, locket krönt av sjöhäst, höjd 22 cm.
Bruksslitage, repor, smärre buckla.
728294
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här