Estrid Ericson

Estrid Ericson
Estrid Ericson
Estrid Ericson
Estrid Ericson
Estrid Ericson
Estrid Ericson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTRID ERICSON, bonbonjär, tenn, Firma Svensk Tenn, 1927, locket krönt av sjöhäst, höjd 22 cm.

Bruksslitage, repor, smärre buckla.

728294

2020-02-03