Firma Svenskt Tenn

Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BURK MED LOCK, Tenn, Firma Svenskt tenn, Stockholm. 1932, knopp i svärtat trä, höjd 9 cm.

Bruksslitage, repor, mindre bucklor, lockknopp sitter löst.

728299

2020-02-03