Spegel tidigt 1900-tal

Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal
Spegel tidigt 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, tidigt 1900-tal, med blomsterdekor, ca 97x47 cm

Bruksslitage, nagg förekommer, en lock till muttern saknas

728302

2020-01-30