Arsenal herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARSENAL, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 514914, läderarmbands med spänne i gulddoublé, 28,5x36 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
728312
2020-01-28