Parti med silverföremål 27 delar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILVER, 27 dlr, saltkar samt sockerskål, emaljerad silver (sterling samt 830), höjder ca 2-14,5 cm

Slitage, stötmärken, ställvis skador på emalj

728316

2020-01-30