Axel Sjöberg akvarell

Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Vårvinter på ön, sannolikt Sandhamn, signerad Axel Sjöberg, akvarell, ca 45x57 cm

728332

2020-01-28