Vicke Lindstand glasservisdelar

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, "Sickan", 18 dlr, Kosta, 1900-talets mitt, slipad dekor, bestående av 7 vinglas, 11 selterglas, höjd vinglas ca 12 cm , selterslags 7,5 cm

mindre nagg

728333

2020-01-30