Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND, "Sickan", 18 dlr, Kosta, 1900-talets mitt, slipad dekor, bestående av 7 vinglas, 11 selterglas, höjd vinglas ca 12 cm , selterslags 7,5 cm
mindre nagg
728333
2020-01-30