Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marinmotiv, monogramsignerad och daterad 1831, a tergo med etikett från The Parker Gallery London, olja på duk, ca 28,5x43 cm
Dubblerad, krackeleringar, retuscher
728344
2020-01-28