Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Mina Modeller", signerad i blyerts Zorn, etsning, utförd 1916, ca 19,5x14,5 cm

728346

2020-01-28