Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT ABRAHAMSON (1924-1989): Människor i park, signerad Bengt O. Abrahamson, olja på duk ca 56x46 cm
728347
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här