Bertil Vallien skål

Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, skål, "Satellite", signerad Kosta Boda Artist Col B Vallien 59252, diameter ca 21,5 cm

Smärre repor

728350

2020-01-28