Olle Ohlsson silver skulptur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLLE OHLSSON (född 1928), skulptur, silver och 18 k guld, Stockholm, 2000, i form av stående, silver blad med en liten man i 18k guld, signerad ´Olle Ohlsson´, höjd ca 13 cm, totalvikt ca 98 g
Smärre slitage
728351
2020-01-30