Hummertallrikar och assietter

Hummertallrikar och assietter
Hummertallrikar och assietter
Hummertallrikar och assietter
Hummertallrikar och assietter
Hummertallrikar och assietter
Hummertallrikar och assietter

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, 3 st, sk hummertallrikar, Svenskt Tenn, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, ca 30x22,5 cm ASSIETTER, 10, troligen Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, diameter ca 18 cm

Mindre nagg förekommer. Repor. Medföljer, 2 naggade hummertallrikar samt 2 assietter varav en med nagg

728366

2020-01-28