Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MULBERRY, portfölj, 1990-tal, med lockficka i präglat skinn, detaljer i brunt skinn samt i gulmetall, ca 31x40 cm
Bruksslitage
728372
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här