Necessär silver

Necessär silver
Necessär silver
Necessär silver
Necessär silver
Necessär silver
Necessär silver
Necessär silver
Necessär silver
Necessär silver
Necessär silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NECESSÄR, silver, 1700-tal, graverad dekor av bl a voluter samt kartusch, innehål bestående av bl a fickkniv, sax, nagelfil med järnblad, linjal, höjd ca 9,5 cm

Saknar stämplar, utensilierna sitter delvis fast, 2 delar saknas, fodral med mindre buckla

728374

2020-01-28