Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, fot i mässing och grönt glas, kupa i frostat glas, höjd ca 58 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
728380
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här