Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, svart skinn, teakstomme, 1960/70-tal, höjd inkl. dyna 40, bredd 78, sittdjup 50 cm
Slitage
728385
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här