Fåtölj svart skinn

Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, svart skinn, teakstomme, 1960/70-tal, höjd inkl. dyna 40, bredd 78, sittdjup 50 cm

Slitage

728385

2020-01-28