Harald Wiberg akvarell

Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Kråkor, akvarell, signerad, ca 17x17 cm

Ej examinerad ur ram

728388

2020-02-02