Kjartan Slettemark
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
KJARTAN SLETTEMARK (1932-2008): "Motiv från Lofoten - vågornas glittrande dån mot fjället, i en förstorad skala"
signerad och daterad Kjartan S 63, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50,5x78,5 cm.
Kuntoraportti
728397
Päivämäärä:
2020-01-28