Lena Cronqvist portfölj

Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj
Lena Cronqvist portfölj

Klubbat för:

12 000 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

LENA CRONQVIST (född 1938): (30) Ett drömspel, portfölj med 30 färglitografier, 1989, signerade och numrerade Lena Cronqvist 109/170, bladstorlek 72x52,5 cm, text av August Strindberg, förord av Göran Tunström. Publicerad av Edouard Weiss, Paris och Öivind Johansen, Oslo

Zustandsbeschreibung

728404

2020-01-28