Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1940/50-tal, 6 ljuspunkter, mässing, delvis bemålad, kupor i frostat glas, höjd ca 70 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

728409

2020-01-30