1 000 SEK
2 000 SEK
EKIPERINGSSKÅP, 1900-tal, 8+2 fövaringsfack med uppfällbara glaspartier, höjd ca 203, 76x64 cm
Slitage, knopp saknas
728417
2020-01-26