Ekiperingsskåp

Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp
Ekiperingsskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

EKIPERINGSSKÅP, 1900-tal, 8+2 fövaringsfack med uppfällbara glaspartier, höjd ca 203, 76x64 cm

Slitage, knopp saknas

728417

2020-01-26