Provdocka / bur 1900-tal
Vollendet
2020-01-26
728420
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
PROVDOCKA /BUR, 1900-tal, smide, höjd ca 162 cm
Slitage