Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEORG PAULI (1835-1955): Mansporträtt, olja på duk, monogramsignerad på framsidan, signerad G Pauli på spännramen, ca 54x48 cm
Smärre skrapmärken
728425
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här