Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
C A BUFFINGTON, (1 par) fällstolar, 1930-tal, trä och järn, sitthöjd ca 47 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
728437
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här