Fällstolar

Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

C A BUFFINGTON, (1 par) fällstolar, 1930-tal, trä och järn, sitthöjd ca 47 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

728437

2020-01-30