Etsningar 1700/1800-tal

Etsningar 1700/1800-tal
Etsningar 1700/1800-tal
Etsningar 1700/1800-tal
Etsningar 1700/1800-tal
Etsningar 1700/1800-tal
Etsningar 1700/1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ETSNINGAR, 3 st, kolorerade efter 1700/1800-tals förlagor, föreställande, pojke, tupp samt porträtt, bl a efter Boucher, tryck signatur, bildmått ca 10x8 - 18x21 cm

Zustandsbeschreibung

728443

2020-01-28