Oidentifierad konstnär Napoleon

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av Napoleon, bär signatur Delaroche, delvis bemålat tryck, baksida med etikett "Dresdener Keramische Handmalerai./ Erass für Porzellanmalerei.", ca 14,5x10,5 cm

Proveniens: Hovrättsrådet Montelius

Yt/lackskador

728448

2020-01-28